قوانین و مقررات

♦ تمامی محصولات عرضه شده در سایت دارومی دارای تاریخ مصرف معتبر و مجوز فروش از سازمان مربوطه می باشند.
♦ محصولاتی که تاریخ مصرف کمتر از ۶ ماه دارند قبل از ارسال به اطلاع مشتری خواهد رسید. 
♦ بنا بر دستور وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو امکان مرجوع شدن محصولات فروخته شده وجود ندارد , تنها در صورت مخدوش بودن محصول , یا مشکلات ساختاری که مربوط به سلامت محصول می باشد دارومی قادر به مرجوع نمودن و تعویض یا کنسل نمودن سفارش می باشد.
♦ کلیه محصولات سفارشات در هنگام ارسال بررسی می گردد , دارومی می تواند از ارسال محصولات فاقد کیفیت لازم و عدم تایید شده توسط واحد کنترل نهایی خود جلوگیری نماید. بدیهی است در اینصورت دارومی موظف به کنسل نمودن سفارش و استرداد مبلغ پرداخت شده در کمترین زمان ممکن می باشد. سفارشات نقدی (پرداخت در محل) که نیازی به مرجوع نمودن مبلغ پرداخت ندارند نیز مشمول همین قانون خواهند بود.
♦ دارومی موظف است در زمان مقرر سفارشات را تحویل دهد , در غیر اینصورت مکلف به اطلاع رسانی و هماهنگی با مشتری جهت دریافت سفارش در زمان جدید می باشد.
♦ اطلاعات و نحوه مصرف محصولات در بروشور و صفحه محصول در وب سایت دارومی ذکر شده است . دارومی هیچگونه مسئولیتی در قبال مصرف خودسرانه و یا نادرست محصولات توسط مشتری ندارد.
♦ دارومی تنها مجاز به فروش محصولات غیر دارویی با مجوز رسمی فروش می باشد و به هیچ وجه قادر به فروش یا ارسال دارو در کنار سفارش مشتریان نمی باشد.
♦ تمامی اطلاعات مشتری به صورت خصوصی نزد دارومی محفوظ می باشد و دارومی حق انتشار یا استفاده غیر از اطلاعات مشتری را ندارد. 
♦ دارومی مجاز به حذف کامل نام کاربری و سوابق مشتریان نمی باشد , سوابق به صورت خصوصی و امن در بانک اطلاعاتی حفاظت خواهند شد.